MHAMARBLE

Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

MHAMARBLE, Denizli- Türkiye’de bulunan bir doğaltaş üreticisi ve ihracatçısı olup, mermer, traverten ve limra plakaları ile 1.kalite malzemeler üretmektedir. Türkiye’nin büyük bir doğaltaş rezervi vardır ve MHAMARBLE Türk doğaltaşlarının dünyaya ulaşmasını amaçlamıştır. Deneyimli ekibi ile Türkiye’de onurlu, güvenilir, üretici ve ihracatçı firmalardan birisiyiz. Doğadan çıkardığımız mermeri modern yaşamın hizmetine sunma çabasındayız. Görsel ve kalıcı eserler oluşturmak için taşı sevgi ve titizlikle işliyoruz.

Türk doğaltaşlarını büyük bir renk çeşitliliği ile üretiyoruz. Eskitme, honlama, cilalı, dolgulu, kumlama, mucarta, patlatma, fırça kenar kırma, taraklı farklı yüzeysel uygulamalar ve Döşeme, fayans, merdiven, mozaik, french patterns set, süpürgelikler, denizlikler, ebatlı boyutlarda tüm ihtiyaca göre üretim yapmaktayız.

 

Misyon ve Vizyon

MHAMARBLE, ülkemizde entegre doğaltaş sanayinde en iyiyi oluşturma isteğiyle öncelikle mermer, traverten ve limra olmak üzere, Müşterilerine, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sunarak güven içinde memnun etmek, Bilinçli tedarikçilerden sağlanan kaliteli hammaddeleri ve modern üretim tekniklerini kullanarak, Memleketimizin ve dünyanın doğal kaynaklarını değerlendirip ülkemize ve diğer dünya ülkelerine yarar sağlayacak faaliyetlerde bulunmaktır.

 

Sosyal Sorumluluk
Doğanın insanoğluna hediyesi olan mermeri, doğaya zarar vermeden işleyerek kullanılabilir hale getiren MHAMARBLE, tecrübesi ve birikimiyle insanlara ve yaşam alanlarına doğal malzeme sağlamaktadır.

 

Üst Düzey Müşteri Memnuniyeti

MHAMARBLE, sürekli kendini yenileyerek müşteri memnuniyeti odaklı misyonuyla kaliteden ödün vermeden müşterinin isteği doğrultusunda, anlaşılan teslimat süresinde tüm iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek ürünleriyle tüm tasarımcılara modernizm ve estetiği bir arada sunuyor.

 

Son Teknoloji

Firmamız Üretimlerde kullandığı en son teknoloji İtalyan ve Türk makinalarla uluslararası yüksek kalite standartlarında üretimiyle Türkiye’de güvenilir temin kaynaklarından birisidir. 

 

Geniş Ürün Yelpazesi

MHAMARBLE, bugün 20’den fazla ürün çeşidine sahip ve Standart ve müşterilerine özel üretim gerçekleştirerek, dünya standartlarında geniş ürün yelpazesi sunmaktadır

 


Copyright © All rights reserved. If our site is copied, reproduced and distributed in any way, our legal rights are operated.

Saraylar District Selçuk Street No:6/303 M.Efendi / DENIZLI

+905050083769 - export@mhamarble.com